REKLAMNÍ ČINNOST - AA 003

HLAVNÍ NABÍDKA
... NAPIŠTE NÁM
Přejít na obsah

... reklamní činnost

Společnost Aa Group s.r.o poskytuje svým klientům full servis v oblasti reklamy a propagace. V této oblasti působí na trhu již od roku 1993. Provozuje vlastní grafický ateliér, DTP studio a řezací vstřikovací plotterové pracoviště. Pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s výrobou reklamy a jsou připraveni splnit vysoké nároky našich klientů.

DESIGN • GRAFIKA a TISK • CID • SIGNMAKING
Prioritou je výroba tiskovin - katalogů, prezentačních brožur, novin, časopisů, letáků, knih, plakátů, propagačních i kancelářských materiálů a další široké škály nejrůznějších tiskovin dle přání klientů. Díky technickému zázemí jsme schopni zaručit vysoký standard u specifických polygrafických zakázek. Veškeré návrhy, které Vám  nabídneme, pocházejí z tvůrčí dílny našich výtvarníků. Vytváříme loga pro své klienty včetně zajištěni jejich registrace, ochranných známek a vytvoření kompletního design manuálu.
Výroba etiket - zabýváme se grafickým  zpracováním a výrobou etiket všech rozměrů, tvarů a technologii.
Signmaking – zajišťujeme grafické zpracování, výrobu polepů a polep – automobily, výklady obchodů a další různá místa dle přání klientů včetně orientačních systémů. Reklamní  předměty  - nabízíme široký výběr reklamních předmětů, gastronomických produktů, tašek různých velikostí a z různorodých materiálů a v neposlední řadě také textilu včetně potisku dle přání klienta, od propagačních oděvů až po pracovní.
Billboardy - zajišťujeme grafické návrhy, tisky a instalaci billboardů.
Televizní  reklamní spoty - podle přáni našich klientů zajišťujeme scénáře, natočeni a odvysílání televizních reklamních spotů Pro potřeby prezentace firem na veletrzích či u obchodních partnerů zajišťujeme výrobu filmů na DVD nosičích a tzv. videosmyček.
Návrat na obsah