SKLADOVÁNÍ A LOGISTIKA - AA 003

HLAVNÍ NABÍDKA
... NAPIŠTE NÁM
Přejít na obsah

... skladování a logistika

V oblasti logistiky a skladování nabízíme skladovou kapacitu 30 000 m2. Společnost zabezpečuje kompletní logistický servis včetně administrativy. Uvnitř areálu se nachází vybavenost odpovídající požadavkům pro poskytování kvalitních logistických služeb:

certifikovaná digitální automobilová váha s nosností 60 tun, automatická balicí linka (streč folie), depytlační šnekový dopravník pro plnění automobilových cisteren sypkým materiálem (granuláty PP a PE). Transparentní - bílé s výkonem 25 tun / 2 hodiny. Nová technologie plnící linky garantuje vyloučení kontaminace materiálu při plnění autocisteren. Při plnění černého plastového granulátu je využívána pro pohon technologie stlačeného vzduchu. K obsluze skladů a skladových zásob klientů využívá společnost vlastní manipulační techniku včetně mobilních ramp.

Vysokozdvižné vozíky
 
4 x Jungheinrich 2 t
 
4 x Toyota 2 t
 
2 x Toyota 3,5 t (vidle + kleště pro manipulaci rolí a objemného materiálu)
 
1 x Hyster 2 t
 
1 x Caterpillar 1,5 t
 
2 x Balkancar 2,5 t

 
Paletovací vozíky
 
2 x Stihl – elektrický nízkozdvižný paletovací vozík
 
1 x Jungheinrich – elektrický vysokozdvižný paletovací vozík

 
Mobilní rampy
 
3 x mobilní rampa

 
Úklid skladů
 
1 x Tenat – zametací stroj
 
 

Další využití areálu
 
Objekty v areálu společnosti je možné pronajmout jako výrobní prostory nebo prostory ke  skladování s vlastní obsluhou pro klienty, kteří mají zájem provoz skladů zabezpečovat svými vlastními zaměstnanci. Areál má veškeré inženýrské sítě, vlastní trafostanici s napojením na síť 22KV. Vysokotlakou + středotlakou plynovou přípojku, regulační stanici s výměníkem a filtrací stlačeného vzduchu pro pohon strojů.
 

 
Zabezpečení areálu
 
Areál je kompletně oplocen a vybaven kamerovým systém s napojením na pult centrální ochrany umístěný ve vstupní vrátnici, kde je 24 hodinová služba. Data z kamerového systému jsou nahrávána a uložena v centrálním záznamovém zařízení. Veškeré sklady jsou zabezpečeny EPS+EZS s napojením na PCO. Pro případ vzniku škody na svěřeném zboží je toto pojištěno na 100 milionů Kč
Návrat na obsah